نهضت صادرات

با توجه به روند اقتصادی در سالهای اخیر، نیاز امروز تولید کنندگان ایرانی برای ادامه حیات و یکی از راه های برون رفت از بن بست اقتصادی ، دسترسی به درآمدهای ارزی است.

تولید کالای با ارزش ایرانی زمانی هنر محسوب میگرددکه با ابزارهای بازارسنجی ، بازاریابی و بازارسازی ،در خلق بازارهای هدف موفق باشیم.

در این ایام که تحریم های بین المللی غیر منصفانه به عنوان سدی در برابر صادرات کالاهای ایرانی به شمار میروند ، ترغیب و ترویج فرهنگ صادرات در بین جامعه ی تولید کننده و کارآفرین کشور توسط بخش خصوصی بسیار سخت و دشوار مینماید.

شرکت بازرگانی ستاره لوتوس با سوابق درخشان در زمینه ی تجارت بین الملل ، به عنوان مدعی در بخش صادرات با نگاه علمی و تخصصی به صورت حرفه ای ، همواره در کنار تولید کنندگان علاقمند به صادرات بوده ، مفتخر به تلاش و حضور موثر در این جبهه میباشد.

بر این باوریم که این مجموعه به عوان حامی حقیقی و حرفه ای برای صادرات کشور همواره میتواند مامنی برای قلب تپنده تولید کنندگان میهن عزیزمان باشد.

در صورت انتخاب این مجموعه به عنوان نماینده ی تجارت بین الملل خود ، از بازاریابی خارجی تا انعقاد قرارداد و فروش محصول ، مقتدرانه در کنار شما تولید کننده عزیز ایستاده ایم.

در صورت تمایل خواهشمند است فرم را با دقت تکمیل نموده ، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.